ВІТАЄМО!

Дата: 30.04.2020 16:06

ВІТАЄМО!

У квітні дні народження відзначали працівники громади:Фото без опису

02. -  Малярчук Марія Миколаївна, учитель укр.мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 04. – Плюшко Володимир Юрійович, депутат Оратівської селищної ради; 07. – Мельник Валерій Івагович, учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; Давидюк Віта Володимирівна, вихователь ГПД загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів;   08. – Латюк Надія Василівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради; 10. – Салій Сергій Анатолійович, депутат Оратівської селищної ради; 11. – Галиченко Наталія Купріянівна, Оратівського ЗДО «Сонечко»; Катрага Павло Миколайович, учитель фізичної культури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 12. –  Кріпак Олександр Миколайович, депутат Оратівської селищної ради; Ладна Г.М., кухар Оратівського ЗДО «Сонечко»; Паламарчук Олексій Якович, учитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 13. – Турченюк Лілія Василівна, директор Оратівської музичної школи; 14.- Печенюк Тетяна Василівна, учитель основ здоров’я, правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 16. – Лисогор Вікторія Василівна, двірник Синарської філії  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів;  17. – Панасюк Сергій Володимирович, тракторист КП «Оратівкомунсервіс»; 18. – Гнідунець Сергій Михайлович, учитель географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; 20. – Андрійченко Валентина Олександрівна, депутат Оратівської селищної ради; 21. – Растовецька Інна Миколаївна, головний бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради; 22. – Бондар Ольга Іванівна, вихователь Оратівського ЗДО «Сонечко»; Кіршина Тетяна Андріївна, помічник вихователя  Оратівського ЗДО «Сонечко»; Маркіна Зоряна Михайлівна, кухар загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів;  23. – Чорний Станіслав Антонович, сезонний кочегар Оратівського ЗДО «Сонечко»,  віддаленої групи в с. Рожична; 26. – Лошак Олександр Миколайович, депутат Оратівської селищної ради; Галиченко Олена Олексіївна, помічник вихователя Оратівського ЗДО «Сонечко» 27. – Кулько Ярослав Миколайович, викладач Оратівської музичної школи; 28. – Рабчевська Наталія Василівна, директор Оратівського ЗДО «Сонечко»; Дацюк Ірина Володимирівна, учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів;  30. – Хриптієвський Олександр Михайлович, сторож Оратівського ЗДО «Сонечко»; Москалюк Олександр Сергійович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів; Завиднюк Надія Іванівна, учитель рос.мови та зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів.