Колектив Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів долучився до благодійної акції

Дата: 28.04.2020 16:44

Колектив працівників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади та її філій (Синарської та Дібровинецької),  розуміючи, що медики опинилися на передовій у боротьбі з коронавірусом, долучилися до благодійної акції, ініціатором якої є  селищний голова І. Барський, передавши свій одноденний заробіток на потреби медичних працівників. Спільними зусиллями  працівників  зібрано 27736 грн.

Сьогодні директором  школи Гнідунець Л.І., заступником  директора  з навчально-виховної роботи Коломієць Л.А. передано Оратівській центральній районній лікарні 456 одноразових халатів на суму 18090 грн.

Головний лікар  Садик М.І., подякував  працівникам закладів освіти, селищному голові І.Барському за допомогу, за розуміння тієї ситуації, в якій сьогодні опинилася медична галузь, зазначивши, що зі своєї сторони вони робитимуть все необхідне аби не допустити поширенню коронавірусу у районі.