Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про створення всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора

Дата: 28.04.2020 14:30
Кількість переглядів: 184

Проект «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора» для диверсифікації с/г виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості» став переможцем конкурсу проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

        Мета бізнес-інкубатора – забезпечення сприятливих організаційно-економічних умов для розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення

конкурентноздатності підприємств і компаній на ринку шляхом надання всебічної  допомоги підприємцям на всіх стадіях організації і функціонування

підприємств, сприяння формуванню і розвитку інфраструктури підтримки малого і середнього бізнесу, створення нових робочих місць.

       Учасниками проекту можуть стати фермери, керівники та наймані працівники підприємств, держслужбовці, працівники органів місцевого самоврядування,фізичні особи підприємці та інші.

       Але першою фазою реалізації проекту є визначення напрямків діяльності створюваного Бізнес-інкубатора. Зокрема, 50 напрямків навчання у Всеукраїнському мережевому бізнес-інкубаторі будуть визначені серед запропонованого проектом переліку із 70 видів підприємницької діяльності

- шляхом рейтингового Інтернет – голосування, в тому числі й фермерів.

       Надалі,кожний бажаючий вчитися зможе обирати найбільш цікавий для себе напрямок з 50 різних напрямків,включаючи розвиток аграрного бізнесу,сільського туризму, народних ремесел і промислів, підприємств сфери послуг, збору та переробки дикорослих ягід і грибів, лікарської сировини тощо.

       Після завершення навчання учасники Всеукраїнського мережевого бізнес-Інкубатора матимуть бізнес-плани для його подальшої реалізації.      Зокрема, якщо бізнес план буде відповідати вимогам для отримувачів державної фінансової підтримки через Український  державний фонд підтримки фермерських господарств, його буде розглянуто відповідно до встановлених процедур. Крім того, розробникам бізнес-планів буде запропонована можливість пошуку бізнес-партнерів за допомогою інтернет-майданчика  «Біржа ділових контактів» порталу Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора.

   Виконавцем зазначеного проекту є Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

       В цілому, проект має дві складові:

1. Проведення короткотермінового (8 годин) дистанційного навчання за обраними напрямками створення бізнесу не менш ніж 10000 осіб. На завершення дистанційного навчання учасники отримуватимуть типовий бізнес-план ведення бізнесу за обраним напрямком.

2. Консалтинговий супровід протягом 6 місяців бізнес-діяльності не менше  ніж 5000 осіб: допомога в пошуку фінансування для створення

StfrtUp,  або для розвитку вже діючого бізнесу; додаткове навчання з

питань бухгалтерського обліку, менеджменту і маркетингу; допомога в організації збуту продукції та послуг учасників бізнес-інкубатора.

 

        Усі бажаючі взяти участь у проекті можуть зареєструватись га сайті Українського державного фонду підтримки фермерських господарств за наступним посиланням(http://fondfermtriv.org.ua/)

 

         Більш детальну інформацію можна одержати за наступним контактом:

 Вінницьке відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств

 м.Вінниця, вул.Соборна, 15А каб.510

 

         Телефон для зв’язку +380969602872

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь