СтопВірус

Дата: 28.04.2020 13:48

Сьогодні, у період коронавірусу, активно діє спеціальний фонд  "СтопВірус», який створений в межах Вінницького фонду громади “Подільська громада” за ініціативи Володимира Гройсмана (колишнього міського голови та прем’єр-міністра). Ініціативу підтримали міський голова Сергій Моргунов та керівник Внницької ОДА Владислав Скальський.

Завданням "СтопВірусу" є збір коштів на придбання необхідних матеріалів для боротьби з коронавірусом та надання допомоги населенню Вінницької області. Наразі до спецфонду долучилося чимало свідомих громадян, підприємців та волонтерів, адже нині той час, коли ніхто не має права залишитися байдужим, коли усі стають солідарними та відповідальними.

Усі кошти, що приходять на рахунок спецфонду, розподілені згідно з найактуальнішими потребами, що стосуються запобіганню розповсюдження вірусу, а також інформаційної та предметної підтримки громад у цій ситуації. Всі витрати ведуться прозоро. Завдяки координаторам спецфонду, захисні маски, респіратори, дезінфекційні засоби, захисні костюми, щитки для обличчя та інше отримали медики Вінниці та усіх районів області.

Фонд «Подільська громада» працює у Вінниці з 2011 року і за підтримки місцевих організацій та бізнес-партнерів вже реалізував низку благодійних програм.