Звернення до громади

Дата: 23.04.2020 08:27

Минув Великдень, який проходив в умовах карантину, але переконаний що комфортно та у затишку. Майже уся громада прислухалась до прохань залишатись вдома та не наражати себе та своїх рідних на небезпеку.  За ці комфортність та затишок ми всі завдячуємо тим людям, роботу яких ми бачимо щодня і так до неї звикли, що вже, можливо, переважна більшість її не помічають. Тому, від імені громади висловлюю вдячність  працівникам комунального підприємства «Оратівкомунсервіс», які  навіть у вихідні дні  слідкували за чистотою у селищі, доглядали висадженні квіти та інші декоративні   рослини. Особливо хочу відзначити працівників приватного підприємства «Газводбудсервіс», які у святковий день ліквідовували аварійну ситуацію з постачанням води. Працівники цих підприємств, їх керівники – Панасюк Н.С. та Карнаух П.Є. не зважали на свої вихідні дні заради нашого із вами комфорту. Подяка вам усім від громади.

Оратівський селищний голова Барський І. І.