Благодійна акція

Дата: 21.04.2020 16:17

З метою запобігання поширенню COVID-19 серед населення працівники Оратівської селищної ради та її комунальних установ, а саме: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», дитячої музичної школи, Будинку дитячої творчості, дитячо-юнацької спортивної школи, селищного будинку культури, публічної бібліотеки Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади, підтримали ініціативу селищного голови І.Барського і передали свій одноденний заробіток на придбання обладнання для локалізації та ліквідації спалахів  коронавірусної хвороби та вкрай необхідних на даний час засобів індивідуального захисту для медиків, поліції та рятувальників.

Першими кроками цієї благодійної акції  стало придбання та передача Державній пожежно-рятувальній частині - 25  смт Оратів  мотооприскувача Vitals Master MS 7750b вартістю 5345 грн., який буде застосовуватися  для проведення дезінфекцій громадських місць селища та для гасіння осередків пожеж.