Карантин з користю для вихованців дитячої музичної школи

Дата: 17.04.2020 14:17

Під час карантину директором та викладачами дитячої музичної школи було вирішено проводити уроки онлайн. Усі викладачі школи, не дивлячись на свій вік ( від 25 до 70 років) ,працюють онлайн і це чудово. На жаль, не всі учні виходять на звязок, через не досить  якісний Інтернет у селах, але з вихованцями у яких немає можливості приєднатися до онлайн - конференцій викладачі працюють в телефонному режимі. Уроки проводяться систематично, згідно складених розкладів, про що  викладачі щотижнево звітують директору школи.

У результаті  професійної  роботи педагогічного колективу юні музиканти не втратять навики та знання,  які здобували протягом 2019-2020 навчального року, вчасно здадуть академконцерти (не є виключенням що можливо і онлайн), учні завершать навчальний рік, випускники закінчать дитячу музичну школу.