Заходи з недопущення поширення SARS-CoV-2

Дата: 15.04.2020 13:16

Депутати Оратівської селищної ради з метою підготовки до можливих спалахів епідемії  негайно прореагували на проблемні питання.   Тому на позачерговій 36 сесії  було прийнято рішення про передачу субвенції до районного бюджету у сумі 100,0 тис.грн., зокрема – 50,0 тис.грн. на придбання засобів індивідуального  захисту, лікарських засобів та виробів медичного призначення для КНП «Оратівська центральна районна лікарня» та 50,0 тис.грн. для створення резерву засобів медичного призначення та лікарських засобів для невідкладної терапії у КНП «Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Крім того, депутати передбачили кошти у сумі 18,2 тис.грн. для придбання засобів індивідуального захисту для малозабезпечених верств населення з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Потрібно додати, що ще  на початку проведення карантинних заходів селищною радою було спрямовано кошти у сумі 20,0 тис.грн. для придбання спеціального захисного одягу та взуття медикам районної лікарні, а також закупівлі тест-смужок і тонометра для вимірювання тиску.

Але кожен жителів ОТГ зможе надати свою особисту допомогу – дотримуватися заходів та правил під час карантину, берегти своє здоров’я і здоров’я оточуючих людей!