Літературний конкурс «Моральні цінності – найголовніші у людському житті»

Дата: 09.04.2020 16:07

Оратівська селищна рада спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради організовують проведення літературного конкурсу «Моральні цінності – найголовніші у людському житті».

Завданням конкурсу є спонукання  до створення літературних творів художньої майстерності, популяризація морально-етичних цінностей, підтримка обдарованих талановитих представників населення Оратівської ОТГ.

Конкурс проводиться для 2-х вікових категорій:

І категорія: учнівська молодь від 14 до 18 років;

ІІ категорія: доросле населення громади від 19 років і старші.

З  10 квітня 2020 року стартує прийом літературних творів. Учасники конкурсу кожної вікової категорії надсилають конкурсну роботу в електронному вигляді  у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, на електронну адресу:  or-vokms@ukr.net   (у графі тема вказати «Робота на конкурс»), або у друкованому  вигляді  на адресу: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної ради,  вул. Паркова,14, Оратівського району, Вінницької області, 22600, з поміткою «Робота на Конкурс», або подають особисто до Оратівської селищної ради попередньо зателефонувавши за контактними номерами (04330)21210, 0966495582, 0967991551.

Кінцевий термін подання конкурсних робіт 22 квітня 2020 року.

У кожній категорій обиратимуться три призових місця, автори яких за визначенням журі конкурсу будуть нагороджені дипломами та винагородами:

І місце – 2000 грн.

ІІ місце – 1500 грн.

ІІІ місце – 1000 грн.

Нагородження дипломами та грошовими преміями  відбудеться 5 червня 2020 року до  Дня журналіста.

Докладно про умови проведення конкурсу, вимоги до представлених робіт можна ознайомитись

ПОЛОЖЕННЯ про проведення літературного конкурсу  Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади  «Моральні цінності – найголовніше у людському житті».