Про громадські обговорення проєкту рішення Оратівської селищної ради « Про встановлення місцевих податків та зборів на території Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Дата: 08.04.2020 14:06

У звязку з карантинними заходами, аби уникнути розповсюдження Covid- 19, викликаного коронавірусом SARS- Cov-2, громадські слухання по даному проєкту рішення проводитись не можуть. Але з метою одержання зауважень та пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, Оратівська селищна рада повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщені на офіційному вебсайті Оратівської селищної ради 27.03.2020 року за посиланням http://orativska.gromada.org.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність» -2020 рік  за посиланням http://orativska.gromada.org.ua/2020-rik-1585211793/ .

До обговорення запрошуються жителі Оратівської селищної обєднаної територіальної громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету селищної ради, представники громадських організацій та субєкти господарювання.

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати до 27.04.2020 року на:

- електронну пошту селищної ради [email protected];

- на поштову адресу cелищної ради: вул. Паркова, 14 смт Оратів Оратівського району Вінницької області, 22600.

За консультаціями з даного питання звертатись у відділ фінансового обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради за телефоном 2-13-64.