На території ОТГ вживаються заходи щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом CОVІD-2

Дата: 01.04.2020 15:57

З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення громади на території громади здійснються заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Оратівської ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом CОVІD-2.

Так,  працівниками ПП «Газводбудсервіс» проводяться планові та позапланові заходи з дезінфекції напірного резервуару запасу води смт Оратів. Дані заходи погоджені із Держпродспоживслужбою. За результатами перевірок селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, питна вода відповідає стандартним вимогам нормативних документів. Крім того,  постійно проводяться дезінфікуючі заходи на очисних спорудах завдяки установці BIOTAL.

Рятувальниками районного ДПРЧ-25 проведено обробку дезинфікуючими хлоровмісними засобами центральної вулиці  селища, громадських місць, адмінприміщень та багатоповерхівок. Використано понад 5 тисяч літрів спец розчину. Прилад для дезинфекції надано ТОВ «Агробуд» смт Оратів, паливно-мастильні матеріали забезпечила Оратівська селищна рада.

Тимчасово зупинено роботу дошкільних, шкільних та позашкільних закладів ОТГ, ведеться дистанційне навчання.

Суб’єктів господарювання попереджено про тимчасове зупинення роботи усіх магазинів, крім продуктових та аптек, під підпис.

Працівники селищної ради працюють з обмеженим доступом.