ВІТАЄМО!

Дата: 31.03.2020 09:29

ВІТАЄМО!

У березні дні народження відзначали працівники громади:

02. – Нечипорук Сергій Васильович, кочегар (сезонний) Оратівської дитячої музичної школи;  Козачишин Микола Ярославович, водій загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 09. – Герасик Вікторія Анатоліївна, лаборант загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 15. – Сливка Сергій Анатолійович, депутат Оратівської селищної ради; 17. – Лавренюк Раїса Михайлівна, керівник гуртка селищного Будинку дитячої творчості; 20. – Марищук Таїса Валеріївна, депутат Оратівської селищної ради; Щерба Василь Петрович, водій КП «Оратівкомунсервіс»; 23. – Харчук Ігор Павлович, тренер – викладач з волейболу Оратівської ДЮСШ; Савченко Ярослава Петрівна, керівник гуртка селищного Будинку дитячої творчості; 24. – Пазич Сергій Васильович, в.о. старости Угарівського старостинського округу; 26. – Кук Руслан Михайлович, викладач Оратівської дитячої музичної школи;  Коваль Оксана Миколаївна, прибиральниця Оратівської публічної бібліотеки; Барановська Наталія Іванівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів;Коломієць Людмила Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 27. – Кметюк Аурелія Пахомівна, керівник гуртка селищного Будинку дитячої творчості; 30. – Пісклова Олена Романівна ,  головний бухгалтер КП «Оратівкомунсервіс».