Увага юридичним споживачам електричної енергії Вінницької області!

Дата: 27.03.2020 13:53

Запрацював персональний кабінет непобутового споживача за посиланням http://svitlo.voe.com.ua , за яким Ви можете зареєструватися (інструкцію користувача можна знайти в лівій верхній частині екрана (вибрати інструкцію юридичного споживача).

Етапи реєстрації:

1. Згідно п.1 інструкції виконати реєстрацію в особистому кабінеті.
  2. Відкрити свою електронну пошту (яку Ви вказували при реєстрації), відкрити лист з посиланням для активації, перейти за посиланням в листі, щоб активувати особистий кабінет.
  3. Для підтвердження працівником структурної одиниці АТ ”Вінницяобленерго” реєстрації Вам необхідно відправити на електронну пошту ora_insp@voe.com.ua наступну інформацію: електронну пошту, за якою ви зареєструвалися,  назву юридичного споживача, особовий рахунок а також контактний телефон для вирішення питань, які можуть виникнути під час активації. Після чого буде автоматично відправлено код активації особистого кабінету на Вашу електронну адресу, після його вводу в персональному кабінеті "Юридичний споживач" з’явиться особовий рахунок.

З питаннями звертатися по тел.04330-2-12-67 (стаціонарний).

З 1 квітня 2020 року в особистому кабінеті можна подавати показники дистанційно, переглядати стан рахунків тощо, тому бажано пройти процедуру реєстрації якнайшвидше.