Роботи продовжуються

Дата: 23.03.2020 15:55

На етапі завершення роботи по проєкту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (початкова школа)  смт Оратів із впровадженням енергозберігаючих технологій по вул. Паркова, 18, смт Оратів Оратівського району Вінницької області», який було розпочато у  2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування із місцевого бюджету.

За рахунок здешевлення основних робіт у приміщенні початкової школи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  смт Оратів проведено низку додаткових робіт, які зроблять умови для навчання дітей більш комфортними та доступними. Так, проведено заміну 2 вхідних дверей та 8 міжкімнатних, капітально відремонтовано стіни, стелю, підлогу в коридорі та вестибюлі на першому поверсі  початкової школи, вимощено тротуарною плиткою подвір’я та доріжки перед приміщенням. Загалом з початку року виконано робіт на суму майже 700 тис. грн.