Увага! Важлива інфрмація!

Дата: 17.03.2020 17:05

Шановні підприємці!

На виконання рішення Державної комісії та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Протокол № 2 від 17.03.2020 року щодо  запобігання занесенню і поширенню на території Оратівської селищної об’єднаної  територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19:

1.1. З 00 год. 00 хв. 18 березня поточного року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів  загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади до скасування обмежувальних заходів:

- фітнес-клубів, спортивних майданчиків та стадіонів, бібліотек та інших закладів культури;

- усіх торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;

- ринків (крім продовольчої групи товарів);

- перукарень;

- закладів громадського харчування, в тому числі барів, кафе;

- інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з     охороною здоров’я та   життєзабезпеченням.

Дозволяється здійснювати роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, провадити банківську, страхову та комунікаційну діяльність, а також торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

1.2. Посилити протиепідемічний режим на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності з проведенням поточних дезінфекційних заходів.

1.3. Довести до відома торгівельних мереж продовольчих магазинів, аптек тощо вимоги щодо забезпечення:

- персоналу магазинів та продавців на ринку засобами індивідуального захисту (маски, рукавички тощо);

- реалізацію товарів на продовольчих ринках проводити виключно з прилавків;

- оптимізація кількості покупців, що одночасно перебувають у закладах торгівлі, шляхом встановлення граничної чисельності споживачів в залежності від  торговельних площ та обслуговуючого персоналу з дотриманням безпечної відстані.

1.4. Заборонити:

- проведення всіх масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, релігійних та інших) у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом внутрішньообласного і міжобласного, приміського сполучення.

2. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів  підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього протоколу згідно з чинним законодавством України.