Підведено підсумки змагань з шашок

Дата: 06.03.2020 10:10

4 березня 2020 року підведено підсумки змагань з шашок, що проводилися з 5 грудня 2019 року по 4 березня 2020 року, згідно положення відділу освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної ради «Про проведення класифікаційних змагань з шашок». У змаганнях взяли участь усі учні 2-А класу Оратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів. Змагання  проводилися за круговими системами, як серед юнаків (13 учасників), так і серед дівчат (10 учасників), керівником шахово-шашкового гуртка селищного Будинку дитячої творчості Солоненком І.Д. та класним керівником 2-А класу Жаглюком В.А.

За підсумками змагань серед юнаків І місце зайняв Атаманський Олександр (11 очок), ІІ – Головащенко Владислав (10,5 очок), ІІІ –Кулько Віталій (10 очок). Успішно також зіграли Волинець Єгор (9 очок) і Маслянко Артем (8 очок). Відповідно класифікаційних норм кожен з них виконав нормативи другого юнацького розряду.

Серед дівчат за підсумками змагання І місце виборола Гончарук Тетяна (9 очок), ІІ – Романюк Дарина (8 очок), ІІІ – Олофінська Софія (6 очок). Відповідно класифікаційних норм другий юнацький розряд присвоюєно  за зайняте І  місце Гончарук Тетяні.