У селі Угарове провели зиму та весело відсвяткували Масляну!

Дата: 28.02.2020 17:13

Народні гуляння пройшли 28 лютого в центрі села за участю вокально-жіночого колективу «Угарівчанка», народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу Рожичнянського сільського Будинку культури «Калинове гроно» та працівників Будинку культури Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади. Із вітальним словом до присутніх звернувся  Оратівський  селищний голова І.Барський  та заступник голови Оратівської райдержадміністрації Л.Волощук, які щиро побажали всім весняного тепла, радості, сонячних днів, благополуччя, добробуту, затишку у родинах та миру в рідній Україні.

Святкові костюми, дзвінкі пісні та хороший настрій стали кращими атрибутами артистів, котрі так яскраво демонстрували вміння доносити до людей хороший настрій та позитив. Родзинкою заходу став показ обрядового дійства «Колодка» у виконанні фольклорно-етнографічного колективу Рожичнянського сільського Будинку культури «Калинове гроно»  та спалення опудала, яке символізує зиму, а разом із нею всі проблеми та негаразди.