Учениця Дитячої музичної школи взяла участь у відбірковому турі обласного фестивалю - конкурсу «Дебют» (бандура)

Дата: 28.02.2020 09:50

22 лютого 2020 в м. Глеваcі Київської області учениця Дитячої музичної школи Шіпілюк Любов (викладач Литвин Наталія Валеріївна) взяла участь у відбірковому турі обласного фестивалю - конкурсу «Дебют» (бандура). Участь у турі приймало понад 100 учасників з різних куточків Київської області і за її межами. Учасниками були солісти на народних інструментах: бандурі, гітарі, домрі та балалайці. Відбірковий тур оцінювався за 12-ти бальною шкалою членами журі із вищих мистецьких навчальних закладів м. Києва. Наша учениця за своє виконання отримала 10 балів і пройшла у обласний фестиваль – конкурс «Дебют», який відбудеться 11березня 2020 року у м. Боярці.

Бажаємо Любі перемоги і гідно представити Оратівську дитячу музичну школу!!!