ВІТАЄМО! У лютому дні народження відзначали працівники громади:

Дата: 26.02.2020 16:48

02. – Дмитрук Валентина Григорівна,  діловод Оратівської селищної ради; 04. – Волинець Таїсія Анатоліївна,  вихователь Оратівського ЗДО «Сонечко»; 05. – Бойко Любов Василівна, директор сільського клубу  с. Угарове; 07. – Вільцанюк Руслан Валерійович,  сторож Оратівської дитячої музичної школи; 08. – Саченко Надія Михайлівна, вихователь-методист Оратівського ЗДО «Сонечко»; Омелянчук Аліна Володимирівна, двірник Оратівського ЗДО «Сонечко»; 12. – Шпачук Наталія Петрівна, бухгалтер центральної бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної ради; Паюк Микола Петрович, сторож Оратівського ЗДО «Сонечко»; 14. – Кучерук Леся Миколаївна, практичний психолог Оратівського ЗДО «Сонечко»; 15. – Пасєка Люба Борисівна, помічник вихователя Оратівського ЗДО «Сонечко»; 16. – Нетечинська Людмила Олексіївна, керівник гуртка селищного Будинку дитячої творчості; Ліхоткіна Наталія Цезарівна, спеціаліст І категорії відділу фінансового та господарського забезпечення Оратівської селищної ради; Римарчук Ганна Михайлівна,  учитель української мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 17. – Ділова Оксана Юріївна, робітник комплексного обслуговування віддаленої групи Оратівського ЗДО «Сонечко»; 18. – Давидюк Микола Леонідович; електромонтер ; загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 19. – Мацюк Віктор Іванович,  сторож загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Акішина   Ганна  Кіндратівна, учитель математики Синарської філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів ; 21. – Барський Ігор Іванович,  Оратівський селищний голова; Сидоренко Петро Анатолійович,  директор Оратівського селищного будинку культури; Кириленко Людмила Юріївна, вихователь Оратівського ЗДО «Сонечко»; 25. – Штабська Тетяна Андріївна,  вихователь Оратівського ЗДО «Сонечко»; 27. – Лондкевич Світлана Володимирівна, гардеробник загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів;  Івко Сергій Михайлович, робітник з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс».