В Публічній бібліотеці Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади   організовано книжково-ілюстративну виставку «Час плине, а пам’ять залишається»

Дата: 21.02.2020 11:27

До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року в Публічній бібліотеці Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади   організовано книжково-ілюстративну виставку «Час плине, а пам’ять залишається» . Матеріали виставки подані у двох розділах: «94 дні Євромайдану. Коментарі. Події. Факти. ”, «Феномен Майдану в художньому слові».

Користувачі можуть ознайомитися з літературою, яка представлена на виставці: « Небесна сотня», О.Стражний «Менталітет Майдану», «Майдан і церква», М.Рудневич «Я з Небесної Сотні», М.Школьний «Герої не вмирають», М.Матіос «Приватний щоденник»,О.Захарченко «Вертеп. Роман про Майдан», В.Базів «Армагедон на Майдані», Брати Капранови «Майдан. Таємні факти», А.Курков «Щоденник Майдану та війни», Г.Дацюк «Янголи Небесної чоти», Є.Положій  «П’ять секунд, п’ять днів», О.Стасюк «Не хочу стояти осторонь», А.Мухарський «Майдан (Р)еволюція духу»,М. Вітер «Літопис Революції Гідності», Я. Возна « Не болить у дятла голова».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Публічну бібліотеку Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.