Оратівська громада вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні
На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.
З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, 20 лютого 2020 року на центральній площі селища ім. Героїв Майдану проведено народне віче «Небесну Сотню,Господи, прийми» та відправлено поминальну панахиду.
В поминальних заходах взяли участь керівники установ, організацій, громадськість та учнівська молодь Оратівської громади.
Зі слізьми на очах присутні на заході спостерігали за учнівською молоддю, яка прийшла на віче із ангелами в руках, які символізують душі загиблих героїв, аби взяти участь у акції «Ангели пам’яті», яку ініціював відділ освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.
Це тиха акція, своєрідна перекличка небайдужих людей, яким болить Україна. У 2014 році її започаткувала громадська активіста і співачка Анжеліка Рудницька та мистецька агенція «Територія А» у пам’ять про розстріл Героїв Небесної Сотні 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві. Цього року акція стала міжнародною, до неї долучилися українці в різних країнах світу.
Оратівська громада висловлює велику шану та подяку людям, які відстоювали та відстоюють інтереси України ціною власного здоров’я та життя. Вклоняємося героям та пам’ятаємо Ваші подвиги. Слава Україні!