Звернення до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 09:41

ШАНОВНІ  жителі

Оратівської селищної обєднаної  територіальної громади!

Український народ 20-21 лютого вшановує річницю трагічних подій на Майдані,  героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У 2014 році  найактивніші представники України відстоювали право всіх нас жити у вільній  державі,  відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашої громади, боролися з режимом Януковича, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави.  Ми всі в боргу перед цими людьми, і тими, хто вцілів, і тими, хто у  героїчних рядах Небесної Сотні  та спостерігає за нами з небес. Дуже хочемо вірити, що їхні смерті не були марними, що ціною їхнього життя стане кращою Україна. Знаємо, що український народ після Революції  Гідності став іншим і вже ніколи не буде терпіти неправди та несправедливості.

20 лютого о 11.00 год.  на центральній площі селища Оратів під час мітингу-реквієму, приуроченому 6-ій річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні, проходитиме Всеукраїнська тиха акція «Ангели пам’яті».

Об’єднаймося та долучімося до акції пам’яті, згадаймо  у ці дні Героїв Небесної Сотні. Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким.  Миру і процвітання нашій державі!

Слава Україні!

Оратівський селищний голова