Дата: 15.02.2020 09:49

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Шановні  жителі Оратівської громади!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 31-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Які тяжкі випробування довелося винести вам, воїнам-інтернаціоналістам, там, далеко від рідної  землі, у ворожому оточенні, в горах,  у пустелях, у небі, в наступах та оборонах. Ви були зовсім молодими, недосвідченими.

Найжахливішим було те, що ви воювали на чужій війні, але завжди були вірними присязі, мужньо і гідно виконували військовий обов’язок.

У літописі афганської війни кожен солдат, кожен із вас став прикладом справжнього героїзму, відданості та справедливості, і разом з тим, не втратив кращі якості людини-громадянина, патріота, інтернаціоналіста.  Щира вам подяка та шана. Ваш подвиг став взірцем для багатьох нинішніх військовослужбовців, які боронять кордони на сході України. Завжди віримо у них, віримо у перемогу.

Хочу побажати усім вам миру, здоров’я,  і завжди залишайтеся прикладом згуртованості та чоловічого братерства.

Слава Україні!