ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватисяза рахунок коштівдержавного фонду регіонального розвитку у 2021 році

Дата: 11.02.2020 14:31

про проведення конкурсного відбору

інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку,

що можуть реалізовуватисяза рахунок коштівдержавного фонду

регіонального розвитку у 2021 році

Відповідно до:

• Закону України «Про засади державної регіональної політики»;
  • Положень ст. 24Бюджетного кодексу України;
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;
  • Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  у 2021 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Термін подання – до 01 березня2020 року.

Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.

Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіонуdfrr.minregion.gov.ua.

Електронна адреса:ums@vin.gov.ua.Телефон для довідок: 66-13-79

Умови участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок

коштів державного фонду регіонального розвитку

у 2021 році

Подавачі проектів : місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

Вимоги до інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку:

Відповідність пріоритетам, визначеним:

1) Стратегією збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року;

2)      впроваджуються як проєкти співробітництва територіальних громад;

3)      підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Програми та проєкти, які подаються до тематичного напряму 1, мають відповідати одному з технічних завдань (стратегічні цілі):

1. Конкурентноздатний регіон на основі інноваційного та сталого розвитку;
  2. Регіон належного та ефективного врядування;
  3. Регіон сталого гуманітарного розвитку;
  4. Регіон спроможних громад;
  5. Регіон безпечного середовища.

Пріоритетними напрямками, які визначені на законодавчому рівні, є :

• енергозбереження, будівництво (модернізація) опорних шкіл;
  • енергозбереження, будівництво (модернізація) закладів охорони здоров’я;
  • будівництво (модернізація) дошкільних навчальних закладів;
  • покращення спортивної інфраструктури територіальних громад області.

Обов’язковою вимогою є розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua, надання Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації ID технічного завдання і ID проєкту.

Для проєктів, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт):

1) наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації, загальна кошторисна вартість проєктів – понад5000,0 тис. грн.;

2) календарний план реалізації становить від одного до чотирьох років;

3) спроможність суб’єктів забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

4) для проєктівнового будівництва – наявність містобудівної документації (Генерального плану забудови територіальної громади).

Для проєктів з придбання техніки, обладнання - вартість становить понад1000,0 тис. грн.

Проєкти, які передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів, забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

Перелік документів для участі у конкурсному відборі:

1. Технічне завдання(додаток 1).
  2. Інвестиційнийпроект (додаток 2).
  3. Обґрунтування доцільності реалізації проекту (не менше 1 сторінки):

- виконання робіт та джерела фінансування у попередні періоди (для перехідних об’єктів),  які види робіт необхідно провести у відповідному періоді;

- короткий опис проекту (1-2 речення);

- соціальний / економічний ефект проекту;

-кількість населення, на яку поширюються послуги проекту, що реалізується.

1. Для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) :
  • зведений кошторисний розрахунок(копія);
  • експертний звіт з обов’язковими додатками(копія);
  • нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;
  • довідкащодо форми власності (по об’єктах незавершеного будівництва  - довідка про передачу об’єкта у комунальну власність);
  • довідка про категорію складності об’єкта ( надана проектною організацією у довільній формі);
  • містобудівна документація (нове будівництво)
  1. Довідка про використання коштів та очікуваний залишок на01 січня 2021 року.
  2. Рішення про спів фінансування (не менше  10 відсотків) або гарантійний лист.
  3. Рішення про добровільне об’єднання громад по ОТГ, а які передбачають співпрацю територіальних громад – копію угоди про співробітництво.
  4. Енергетичний паспорт існуючої будівлі ( ДБН В.2.6-31.2016).
  5. Узагальнена інформація про інвестиційні проєкти району (міста, ОТГ)за відповідною формою (додаток 3).

Документи подаються у паперовому вигляді з супровідним листом за підписом керівника заявника в 1-му примірнику.

Документи подані не в повному обсязі не приймаються!

Графік прийому документів додається (додаток 4).

Електронна адреса: ueco@vininvest.gov.ua або ums@vin.gov.ua

Телефон для довідок: 66-13-79.