До уваги роботодавців!

Дата: 10.02.2020 14:03

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука, щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами,  інспектором праці  селищної ради  за участі інших державних органів проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами охоплено  60 роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування на території селищної ради. Під час інформаційних заходів інспектор праці проінформував роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців направлений  на опрацювання до Пенсійного фонду України та Державної податкової служби.

З 10 лютого цього року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями роботодавців.

У зв’язку із зазначеним, у черговий раз звертаємся до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо інспектор праці виявить незадекларованого працівника, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Оформлені трудові відносини ­– це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!