ВІТАЄМО! У січні дні народження відзначали працівники громади:

Дата: 31.01.2020 13:29

02. – Зварищук Василь Миколайович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування КП «Оратівкомунсервіс»; Соловей Ігор Дмитрович, робітник з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»; Покорнюк Олеся Петрівна, керівник гуртка англійської мови Оратівського ЗДО «Сонечко»; 07. – Кучерява Лариса Дмитрівна, учитель муз.мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 08. – Кріпак Тамара Вікторівна, помічник вихователя Оратівського ЗДО «Сонечко»; 09. – Прилуцький Іван Іванович, директор Оратівської ДЮСШ; 11. – Адаменко Вікторія Василівна, вихователь віддаленої групи Оратівського ЗДО «Сонечко» в с. Рожична; 13. – Слабий Василь Миколайович,  робітник з благоустрою КП «Оратівкомунсервіс»; Літвін Людмила Василівна,  помічник вихователя Оратівського ЗДО «Сонечко»; 15. – Дем’янчук Галина Петрівна, учитель укр.мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Іськова Галина Володимирівна, учитель початкових класів  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Танц Василь Петрович, учитель хімії, фізики Синарської філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 17. – Наумінська Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Синарської філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Омелянчук Надія Михайлівна, помічник вихователя Оратівського ЗДО «Сонечко»; 18. – Бордзихівський Сергій Іванович, водій Оратівської селищної ради; 19. – Ямкова Надія Володимирівна,  секретар Оратівської  селищної ради; 20. – Ділова Зоя Вікторівна,  діловод Рожичнянського старостинського округу; Луцишина Лариса Дмитрівна,  вихователь Оратівського ЗДО «Сонечко»; Миронюк Валентина Миколаївна, практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 21. – Янковий Микола Григорович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;  Дячук Галина Володимирівна, учитель початкових класів  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 22. – Мрищук Тетяна Володимирівна, вихователь для супроводу дітей в шк.автобусі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; 23. – Созда Галина Василівна, начальник відділу фінансового та господарського забезпечення Оратівської селищної ради; 25. – Виходзь Наталія Володимирівна, спеціаліст І категорії організаційного та правового відділу Оратівської селищної ради;  27. – Тодоровська Богдана Михайлівна;організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Оратівського селищного будинку культури; 28. – Кулько Галина Василівна; бібліотекар Оратівської публічної бібліотеки; 29. – Капітан Оксана Василівна; завідувач бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів; Золоташко Олег Станіславович; робочий з ремонту й обслуговування приміщень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів.