Перемога вихованців Оратівської дитячої музичної школи  у конкурсі «Талановиті діти України»

Дата: 28.01.2020 08:45

Вихованці  дитячої музичної школи Оксана Ларіонова  і Данило Шевчук взяли участь у Міжнародному фестивалі - конкурсі «Талановиті діти України», що відбувся  26 січня  у Державному музеї книги і друкарства України  (Київ). Фестиваль організувала  Всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» за підтримки Міністерства культури України. Напрямок фестивалю - класична музика, пісня, танець та декоративно-прикладне  мистецтво. Конкурс оцінювали провідні спеціалісти, професори, авторитетні фахівці у сферах музики, хореографії, шоу-бізнесу, продюсери, видатні діячі культури та мистецтв України, представники преси і телебачення, громадські діячі.

Фестиваль-конкурс розпочався вітанням учасника 5 сезону «Х-фактор» - ведучого конкурсу Артура Пісковського,  а після того розпочалася музична боротьба. Шість годин тривала конкурсна програма, наші учні показували свої вміння професійно грати на фортепіано. Бажання перемогти серед конкурсантів  зростало з кожною хвилиною. У  дитячих очах горів вогник отримати свою перемогу. Хвилювання переповняло і батьків та викладачів учнів, які супроводжували дітей на конкурс.

Наступив той хвилюючий момент оголошення результатів конкурсу. Радісним емоціям не було меж, адже  наші діти отримали такі результати:

Шевчук Данило (клас викладача Турченюк Лілії Василівни)  – I місце,

Ларіонова Оксана (клас викладача Швець Галини Петрівни) –III місце.

Щиро пишаємося вихованцями дитячої музичної школи і віримо, що майбутнє культури Оратівщини у надійних руках.