Різдво у Рожичні

Дата: 13.01.2020 16:26

Перша дитяча колядка пронеслася селом 7 січня у післяобідню пору. Як зазначає сільська бібліотекарка Йолкіна Наталя, що до її будинку завітало 22 маленьких колядники і, звичайно не тільки до неї.

Коли ж більш сутеніло, то до кожного будинку завітав молодіжний гурт колядників, а саме: Чорний Олександр, Головченко Максим, Сорока Даринка, Поступайло Сніжана та Валерія Козерєва. Вони милозвучно та артистично під акордеон дарували усім, до кого завітали, колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю»

8 січня наймолодші голосисті колядники – вихованці віддаленої групи «Сонечко» віншували працівників усіх сільських установ традиційними величальними колядками та щирими посмішками. У відповідь отримували смаколики та й матеріальну винагороду.

Усі жителі раділи колядниками, бо ж вони несуть позитивну енергетику в домівку, несуть радість та надію на гарний рік.