На площі Героїв Майдану в смт Оратів відбулось віче до Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2019 09:15

21 листопада, то особливий день для кожного українця.  Це день Гідності  і Свободи. Бо саме 21 листопада  2004 року ми вперше  відстояли свій вибір, а рівно через 9 років – 21 листопада 2013 року знову  вийшли на Майдан щоб захистити європейський напрям розвитку нашої країни.

Аби відзначити цей день, 21 листопада на площі Героїв Майдану в смт Оратів відбулось віче. Сотні жителів громади,  представники трудових колективів, учні Оратівської загальноосвітньої школи, учасники Майдану із українськими прапорами, під звуки національного гімну вшанували ті буремні події і тих людей, які відстоювали незалежність нашої держави, захищали демократичні цінності, боролись  за людську та національну гідність.

Хвилиною мовчання під тужливу народну пісню «Гей, пливе кача», Оратівчани вшанували пам’ять загиблих за Свободу і Гідність своєї Батьківщини.

Голова Оратівської районної державної адміністрації Олег Чугункін, голова районної ради Галина Лошак, Оратівський селищний голова Ігор Барський у своїх виступах, згадали про події на Майдані, подякували тим хто у брав участь у тих подіях  і бере участь у захисті нашого суверенітету на Сході країни та висловили впевненість, що наша держава обов’язково  буде сильною, заможною, успішною та  європейською.