З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 09:54

Фото без описуШановні Оратівчани!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Цей день був початком двох революцій – Памаранчевої 2004 та Гідності 2013-2014 років. На першому Майдані українці захистили свій вибір, на Другому – європейський шлях розвитку.

Сотня активістів Майдану 2013-2014 років пожертвували найціннішим, що у них було –  життям. Вони віддали його за  своїх рідних,  за кожного з нас, за краще майбутнє України. Ми низько схиляємо голову перед їх подвигом. Вони Герої, Герої сучасності, так як є Героями ті, що загинули і відстоюють незалежність та суверенітет України на Сході нашої держави.  Їх подвиг, їх Героїзм ми будемо пам’ятати вічно.

Нам є чим пишатись, з такими людьми наша держава обов’язково  буде сильною, заможною, успішною та  європейською і ми з гордістю відзначаємо День Гідності та Свободи. Миру всім нам! Слава Україні!  Героя Слава!