Вітання із Днем працівника сільського господарства

Дата: 16.11.2019 16:10

Шановні працівники сільського господарства Оратівщини!

Від імені селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

У цей день, ми віддаємо данину пошани і дякуємо людям, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже із маленького хлібного зернятка починається потужність, міць і сила нашої країни. Шановні трударі, Ваша праця велика і благородна, вона почесна і потрібна, вона безперервна. Тільки зібравши  новий урожай Ви турбуєтесь про наступний, який плекаєте понад усе.

У цей святковий день ми висловлюємо слова подяки тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди і труднощі  сумлінно працює на землі.

Особлива подяка аграріям нашої територіальної громади:  ТОВ «Агробуд», ПСПС «Агрошляхбуд», ФГ «Ескіт», ТОВ «Агрофірма «Корвет», ФГ «Агроват» і багатьом іншим для кого небайдужий розвиток та благоустрій наших сіл, хто допомагає закладам освіти, культури, медицини, фізичної культури, тощо.

Тож у цей святковий день бажаю всім сільським трудівникам нашої громади, Оратівщини міцного здоров’я, радості, злагоди, невичерпної енергії, гідних врожаїв, благополуччя та миру.

З повагою –

Оратівський селищний голова                                    Ігор Барський