Урочистий захід до Дня захисника України

Дата: 15.10.2019 10:09

11 жовтня в районному Будинку культури пройшов урочистий захід, присвячений Дню захисника України. Учасники та гості заходу  вшанували мужність та звитягу своїх воїнів, схилили голову перед іменами загиблих героїв, висловили шану та вдячність матерям і батькам.

«Шановні наші захисники, завдяки Вам і десяткам тисяч справжніх патріотів, що із честю виконують свій громадянський обов’язок по захисту Вітчизни ми маємо Незалежну Україну.

Ваше   безкорисне служіння Україні та її народу є запорукою миру, процвітання, щасливого майбутнього української нації.  Спасибі вам за мужність і силу духу» - виступив з привітальним словом Оратівський селищний голова Ігор Барський. До слів вітань долучилися голова райдержадміністрації Олег Чугункін, голова районної ради  Галина Лошак,  районний військовий комісар Валерій Адісевич.

Працівники культури підготували святковий концерт у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.