Вітання з Міжнародним днем музики

Дата: 30.09.2019 15:53

Шановні учителі музики та шануваль­ники музичного мистецтва!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем музики!

Це свято об’єднує всіх, хто любить цей надзвичайний вид мистецтва, хто пише музику і дарує її людям, хто виховує юних музикантів або просто слухає, отримуючи велику насолоду від її звуків.

Щиро дякую за щоденну працю усім музичним працівникам, що працюють в навчальних закладах громади  та вчать відчувати  красу музики своїх юних вихованців, учнів, які тільки почина­ють усвідомлювати, наскільки глибо­кий та багатогранний її світ.

Бажаю всім натхнення, творчих успіхів і нових досягнень, мистецької жаги у серці та душі, здоров'я, радості та плідної праці на довгі роки! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани та творчі мрії, а кожен день вашого життя буде сповнений світлої музики, яка надихає до життєвих перемог.

Зі святом!

З повагою –

Оратівський селищний голова                                                                         Ігор Барський