Вітання селищного голови з Днем бібліотек

Дата: 27.09.2019 10:11

Шановні працівники бібліотек та поціновувачі

друкованого слова!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

Тож, шановні бібліотекарі Оратівщини, вітаючи Вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань Бажаю Вам,  а також  усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, щастя та благополуччя, наснаги та впевненості у тому, що завдяки бібліотекам, книгам та  читанню наша країна переборе труднощі, здолає ворожу агресію і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.

З повагою -

Оратівський селищний голова                                                                             Ігор Барський