Вітання селищного голови з Днем дошкілля
Шановні вихователі та працівники Оратівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» та його віддалених груп у селах Рожична та Угарове!
Вітаю всіх з професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!
Бути виховатилем – це величезна праця, покликання знайти контакт з кожною дитиною, кожною особистістю та виховати в ній добро, справедливість та любов.
Тільки чуйні, добрі й уважні люди могли вибрати цю незвичайну, але таку відповідальну професію. Від вашої мудрості, терпіння, уваги, залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. З Вашою допомогою дітлахи пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину. Упевнений, що саме Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!
Тож у цей святковий день висловлюю всім Вам щиру подяку за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.
З повагою -
Оратівський селищний голова Ігор Барський