Вітаємо переможця із бойового самбо

Дата: 16.09.2019 14:06

Два дні поспіль 14 і 15 вересня у мальовничому чеському місті Карлові  Вари пройшли поєдинки Кубку Європи із бойового самбо. Українську команду на цих змаганнях представляло 12 спортсменів і всі вони зійшли на п’єдестал, виборовши 12 нагород – 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових. Загалом у турнірі виступили самбісти із 14 Європейських країн.

Щиро вітаємо нашого земляка, жителя селища Оратів, вихованця тренера  Миколи Беренговича,  Петра Давиденка,  який у бойовому розділі до 90 кг виборов золото. Зичимо йому і надалі  високих здобутків та перемог на славу нашого селища, району. Нехай його перемоги в спорті будуть  поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для підростаючого покоління нашого селища!