Буревій пройшовся Оратівкою

Дата: 28.06.2019 12:25

Учора, між 16 та 17 годинами потужний буревій  пройшовся по селу Оратівка. Найбільше постраждала територія біля сільського клубу. Сильний вітер тут зламав більше 20 дерев різного діаметру. Навпіл ламались кремезні ясени, липи, ялини, горіхи, груші.   Під їх уламками понівеченими виявлено  5 обелісків Алеї Пам’яті,  3 секції  залізобетонної огорожі, пошкоджено пам’ятник загиблим воїнам у 2 Світовій війні.  Негода завдала шкоди щонайменше на 100-200 тис. грн. Збитку будуть уточнюватись.

Сьогодні на 14.00 год.  жителі громади збираються щоб ліквідувати  наслідки негоди. Усіх хто має час і бажання навести порядок просимо приєднуватись,  роботи дуже багато!

PS.   За наявною інформацією в с. Оратівка, в одному приватному домогосподарстві завалило фронтон будівлі, в с. Рожична  буревій пошкодив декілька виробничих приміщень фермерського господарства. Негода  лютувала також у деяких  інших населених пунктах Оратівського району.