Зі Святом Святої Трійці
Шановна громадо!
Щиро вітаємо вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці!
Саме в цей день на святих апостолів, послідовників Ісуса Христа, зійшов Святий Дух, який і символізує триєдність Бога. З цього дня Бог послав апостолам дар розмовляти різними мовами. І саме Трійця вважається Днем народження Церкви. Тиждень після неї називається “Зеленими святами”.
Усі православні храми цього дня прикрашені зіллям, гілками берези, бузку, клену – які символізують оновлення душі. А в наші домівки разом із зеленими композиціями входить мир та висока Божа благодать, людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням.
Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
З повагою –
Оратівський селищний голова Ігор Барський