Зі Святом Святої Трійці

Дата: 14.06.2019 09:58

Шановна громадо!

Щиро вітаємо вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці!

Саме в цей день на святих апостолів, послідовників Ісуса Христа, зійшов Святий Дух, який і символізує триєдність Бога. З цього дня Бог послав апостолам дар розмовляти різними мовами. І саме Трійця вважається Днем народження Церкви. Тиждень після неї називається “Зеленими святами”.

Усі православні храми цього дня  прикрашені зіллям, гілками берези, бузку, клену – які символізують оновлення душі. А в наші домівки разом із зеленими композиціями входить мир та висока Божа благодать, людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням.

Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

З повагою

Оратівський селищний голова                                                                          Ігор Барський