З Днем медичного працівника

Дата: 14.06.2019 09:54

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника та дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю – результатом якої є  здоров’я і життя людини.

Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика.   У суспільстві по-різному оцінюють медичну галузь: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Проте, ви робите все від вас належне аби допомогти та вилікувати хворих.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як справжні професіонали,  люди віддані своїй справі завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, ігноруючи особистими планами та інтересами, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

Оратівська селищна рада сердечно бажає вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків.  Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

З повагою

Оратівський селищний голова                                                                            Ігор Барський