Підготовка до нового навчального року

Дата: 10.06.2019 15:48

Час невпинний…  Щойно відлунав останній дзвоник, стартувала оздоровча кампанія, а вже в розпалі йде підготовка до нового навчального року.

Наше спільне завдання – створювати відповідні умови для навчання та виховання учнів. Особлива увага приділяється організації навчання учнів перших класів, адже вони навчаються за новою програмою Нова українська школа (НУШ).  Нова українська школа – це ключова реформа міністерства освіти і науки, головна мета якої – створити школу, у якій буде  приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання а й вміння застосовувати їх у житті. У 2019-2020 навчальному році  за шкільні парти в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт Оратів вперше сядуть  67 учнів. Такої кількості першачків стіни Оратівської ЗОШ  не бачили більше 10 років.

Цього року з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» селищному бюджету було надано субвенцію  з державного бюджету  в сумі 88,9 тис.грн., 49,1 тис.грн. із зазначеної суми – кошти на придбання меблів. Цієї суми недостатньо для того, щоб забезпечити першокласників необхідною кількістю парт, стільців та шаф. Але на умовах спів фінансування із місцевого бюджету це питання вирішено. 7 червня парти та стільці вже завезено до школи, щоб з 1 вересня діти мали можливість  комфортно  отримувати  якісні знання.

Фото без описуФото без опису