Розпочав свою роботу пришкільний табір

Дата: 10.06.2019 15:41

З   03 червня 2019 року розпочав свою роботу пришкільний табір «Ровесник» при ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів. Активним  відпочинком охоплено 215 дітей, розподілених на 10 загонів, серед яких є англомовний та математичний. Працює в таборі 14 станцій: музична, художня, мовна, літературна, дві англомовні, математична, спортивна, інформаційна, біологічна, психологічна, «я досліджую світ», районна дитяча бібліотека та будинок дитячої творчості.

Кожен ранок вихованців табору розпочинаються  зі спортивної руханки під ритмічну музику. Протягом дня загони переходять від станції до станції і виконують цікаві та пізнавальні завдання.

Для вихованців табору складена оригінальна розважальна програма: День бантика, День довкілля, День дівчаток та хлопчиків, День землі та інші. За час роботи табору на дітей чекають різноманітні конкурси та змагання, зустрічі з цікавими людьми, екскурсії і виставки.

А щоб відпочинок був повноцінним, для дітей організовано якісне харчування за кошти селищного бюджету, з якого виділено в цьому році 40 тис. грн. Активно в цьому році долучився до справи літнього відпочинку наших школярів і ТОВ «Агробуд» в особі керівника Шевчука О.П., який надав продуктів харчування (крупи, м'ясо, олія, цукор, мука, овочі) на загальну суму 15 тис. грн.