Ще один проект селищної ради претендує перемогу у конкурсному відборі проектів, що фінансуються із ДФРР

Дата: 05.06.2019 08:05

Шановна громадо, дорогі друзі!

Маємо гарну новину. Наш проект  «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (початкова школа) із впровадженням енергозберігаючих технологій по вул. Паркова, 18 в смт Оратів»  23 травня 2019 року був відібраний регіональною комісією Вінницької облдержадміністрації для фінансування за рахунок державного фонду регіонального розвитку.  Висновки комісії разом із проектом будуть направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яке прийме остаточне рішення щодо  його затвердження та обсягів фінансування.  Загальна вартість цього проекту становить 5000,862 тис. грн. Селищною радою уже профінансовано 145,862 тис. грн. за  роботи з розробки проектно-кошторисної документації та її комплексної експертизи.

Розраховуємо на залучення коштів із державного бюджету в сумі щонайменше 3500,0 тис. грн., решта буде власне співфінансування.

Реалізація запланованого проекту передбачає заходи із енергозбереження, пожежної безпеки, реконструкції  ганків, укріплення віконних та дверних прорізів, капітального ремонту пандусів, зовнішнього оздоблення фасаду (дизайн), тощо. Зазначені  заходи дадуть можливість модернізувати приміщення початкової школи та довести його до стандарту  приміщення старших класів школи.

Сьогодні Оратівський селищний голова Ігор Барський, безпосередньо на об’єкті провів  оперативну нараду із начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Надією Латюк та директором ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів Ларисою Гнідунець. До обговорення окремих деталей проекту, уточнення ремонтних робіт долучився виконроб будівельної організації, що здійснює ремонт основного приміщення школи.

А поки тривала виробнича нарада, учні 5 А та 5 Б  класів під оплески та емоційні вигуки учнів, що відвідують літній табір відпочинку ЗОШ, змагались на краще виконання сучасного танцю.