Хай сонцю і квітам всміхаються діти

Дата: 04.06.2019 08:02

Турбота, увага, любов, ось що необхідне для дітей. Дуже важливо, щоб це було не декларативно, а щоб вони це  відчували повсякденно, повсякчас.

03 червня в смт Оратів, під гаслом «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» відбулись заходи приурочені до Міжнародного Дня захисту дітей. Організатори дійства побудували сценарій заходу таким чином аби всім було цікаво, весело, захоплююче та корисно.

Цього дня дітям дозволялось все, або майже все – вони могли  приміряти на себе поліцейський шолом та бронежилет, ввімкнути світлові сигнали поліцейської машини,  могли «покерувати»  потужним трактором чи комбайном, посидіти в кабіні пожежної машини, швидкої допомоги.

Центральна площа селища була розбита на декілька локацій  на яких були представлені вироби з флористики, гончарства, кераміки,  вишиванки, в іншому місці діти малювали на асфальті.

Юні Оратівчани порадували присутніх змістовною концертною програмою  танцювальних колективів, вокальними номерами.

Цікавою була також розважальна програма, бажаючі могли безкоштовно поїздити на дитячих електромобілях,  дитячому поїзді, з’їхати із надувних гірок. Вартість цих розваг було профінансовано із районного та селищного бюджетів.

Багатьох дітей району було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Зі святом юних мешканців Оратівщини вітали Народний депутат України Руслан Демчак, голова райдержадміністрації Олег Чугункін, голова районної ради Галина Лошак, Оратівський селищний голова Ігор Барський.

У рамках проведення Дня захисту дітей відбувся районний турнір із міні-футболу серед 7 дитячих команд –  із Балабанівки, Кошланів, Лопатинки, Новоживотова, смт Оратів (2 команди), Чагова. Змагались футбольні команди юнаків 2005 року народження. Перше місце здобула команда смт Оратів, 2 місце – Чагова, 3–  місце розділили дві команди із Балабанівки та Кошланів. Їх було відповідно нагороджено кубками та медалями.

Незрівнянні емоції та враження, від малечі до дорослих,  отримали всі хто цього дня взяв участь у святкуванні  міжнародного Дня захисту дітей.

Зі святом, дорога малеча!