Схвалили Стратегічну екологічну оцінку території

Дата: 03.05.2019 14:29

Таке рішення прийнято громадськими слуханнями щодо звіту про Стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки для розміщення багатопаливної автозаправної станції з мийкою по вул. Подільська, 168 в смт Оратів. Слухання відбулись сьогодні, 03 травня в приміщенні районного Будинку культури. На цей захід запрошувались усі жителі територіальної громади, проте  їх активність виявилась замалою. Але не  дивлячись на це, громадське обговорення пройшло активно і жваво.  Із основними положеннями звіту Стратегічної екологічної оцінки території присутніх ознайомив  директор ТОВ «ВінЕкоПроект» В. В. Якімцев. Виступаючий і всі присутні на зібранні прийшли до думки, що Стратегічна екологічна оцінка  дає можливість проаналізувати та спрогнозувати можливий вплив будівництва зазначеного об’єкту на довкілля та визначити напрямки для запобігання чи пом’якшення негативних екологічних наслідків. Загальний висновок громадських слухань – проект щодо будівництва багатопаливної автозаправної станції з мийкою по вул. Подільська, 168 в смт Оратів не матиме негативного впливу на довкілля та екологію.

Головуючий на слуханнях І. І. Барський оголосив проект рішення, який був схвалений одноголосно.