Регіональний конкурс «Бандура plus» відбувся в Оратові

Дата: 29.03.2019 16:16

Регіональний конкурс «Бандура plus» відбувся в Оратові

28 березня,  у просторій актовій залі дитячої музичної школи, відбувся III Регіональний конкурс «Бандура plus», у якому змагалися юні музиканти, демонструючи гру на бандурі, домрі та гітарі.  Учасниками конкурсу були учні музичних шкіл із Тетіївського , Погребищенського, Оратівського районів та Дашівської ОТГ, які змагалися у трьох вікових категоріях.

Конкурс розпочався вітальними словами селищного голови Барського Ігоря Івановича та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної ради  Латюк Надії Василівни .

Усі конкурсанти достойно представили свої програми на конкурсі. Перед членами журі постало нелегке питання відбору переможців, тому об’єктивно оцінивши виступи, вони дійшли згоди та визначили переможців.

Володарем Гран-Прі став гурт «Друзі» Тетіївської дитячої музичної школи  ( до складу, якого входить і учениця Оратівської музичної школи);

Диплом I ступеня отримали:  Турченюк Дарина (Оратів), Шіпілюк Любов (Оратів), Ахметов Олег (Погребище).

Диплом II ступеня  отримали: Носик Іванна (Тетіїв), Брацюха Надія(Оратів), Дорошук Інна (Тетіїв).

Диплом III ступеня отримали: дует гітаристів у складі Казінського Богдана та Глущук Марії (Тетіїв), Рома Дарина (Дашів), Сагатюк Софія (Оратів). Учасниками Конкурсу були Рябенко Анастасія, Задорожна Владислава, Сідорова Вероніка, Білоброва Богдана, Майборода Іванна, Медведчук          Микола, Матящук Дмитро.

Гостями конкурсу стали володарі  Гран -Прі II Регіонального конкурсу «Бандура plus» 2018 року  дует домристів у складі Білобрової Богдани та Шаргородської  Єлизавети. Усі учасники отримали нагороди: дипломи, медалі, прапорці з емблемою Конкурсу. Директор дитячої музичної школи Турченюк Лілія Василівна також нагородила Подяками викладачів, учні яких приймали участь у Конкурсі, а також музичні школи.

У фойє школи був організований фуршет для усіх учасників та їх керівників, спонсором якого стала профспілка працівників культури району. Зал дитячої музичної школи був наповнений рідними, викладачами та друзями наших конкурсантів, які гаряче вітали  кожного з учасників . Море позитивних емоцій, бадьорого настрою отримали усі присутні та учасники конкурсу.