Визначили переможця

Дата: 19.03.2019 14:52

31 січня цього року, виконавчим комітетом селищної ради було прийнято рішення «Про проведення конкурсу по наданню послуг із вивезення побутових відходів на території селищної об’єднаної територіальної громади». Затверджено склад комісії та Положення із його проведення. Оголошення про конкурс було опубліковане у районній газеті «Обрії Оратівщини» та розміщене на офіційному сайті селищної ради 07 лютого. Упродовж місяця, з дня оприлюднення оголошення  було подано 2 пакети документів – від КП «Оратівкомунсервіс» та ДП «Газбудводсервіс».  Комісією уважно проаналізовані подані документи та зважаючи на краще матеріально-технічне забезпечення і досвід у сфері поводження із побутовими відходами визначено переможця – комунальне підприємство «Оратівкомунсервіс». Комісією прийнято рішення – рекомендувати виконавчому комітету селищної ради затвердити протокол конкурсної комісії, ввести його рішення у дію і укласти із переможцем договір на 5 років.

За прийняте рішення проголосували одноголосно.