Привітання з Днем працівника ЖКГ

Дата: 15.03.2019 16:20

Шановні комунальники!

Від імені Оратівської селищної ради вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника житлово-комунального господарства. Завдяки Вашій праці в населених пунктах громади підтримується чистота й порядок, у оселі жителів – вчасно подається вода.  Від Вашого сумлінного ставлення до роботи , у великій мірі, залежить  добрий настрій, комфорт, громадський спокій та   безпека жителів  громади.

Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру і злагоди в сім’ях, здійснення всіх планів та сподівань.

З повагою –

Оратівський селищний голова                                                                               І. І. Барський