Спортивні вихідні

Дата: 18.02.2019 14:40

Напрочуд насиченими на спортивні події були вихідні дні 16 та 17 лютого для  Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи, що нині є в підпорядкуванні Оратівської селищної ради.

Упродовж двох днів, у місті Вінниця проходив чемпіонат обласної дитячої ліги з волейболу серед юнаків 2003-2004 років народження. У змаганнях прийняло участь 16 команд. Команда Якиміського відділення Оратівської ДЮСШ здобула 9 місце. Команду до змагань підготував тренер  Харчук І. П.

16 лютого, у смт Турбів відбулися змагання чемпіонату області ліги аматорського футзалу серед дорослих команд. На цих змаганнях наша команда посіла 3 місце.

17 лютого, у спортивному залі ЗОШ І-ІІ ступенів с. Лопатинка проходив турнір Оратівської ДЮСШ з баскетболу серед юнаків 2003-2004 та 2005-2007 років народження, приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Серед команд юнаків 2003-2004 р. н. перше місце виборола команда смт Оратів,  друге місце команда с. Лопатинка, третє місце команда с. Фронтівка.

Серед команд юнаків 2005-2007 років народження місця розподілились наступним чином: перше місце – смт Оратів, друге місце – с. Н. Животів, третє місце – с. Лопатинка.

Команди-призери були нагороджені грамотами відповідних ступенів організаторів змагань.

Радіємо вашим перемогам та бажаємо нових  здобутків.