Змагалися шашкісти

Дата: 18.02.2019 10:38

У суботу, 16 лютого в приміщенні дитячої музичної школи смт Оратів, відбувся  1 шашковий турнір серед команд селищної об’єднаної територіальної громади. Такий турнір проводився  вперше і його основним завданням було виявити кращі команди та кращих гравців. Заявки на участь у турнірі подали 8 команд, по 3 гравці у кожній. За перемогу змагались 3 команди, що складались із дорослих – Будинку дитячої творчості, Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів, 4  дитячих команди шахово-шашкового гуртка Будинку дитячої творчості, 1 команда учнів Оратівської школи. Гра була цікавою та безкомпромісною. У командному заліку 1 місце здобула команда викладачів Будинку дитячої творчості, 2 – команда працівників Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи, 3 – команда педагогічного колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів, 4-5-7-8 місця відповідно розподілили команди № 1, № 2, № 4, № 3 шахово-шашкового гуртка Будинку дитячої творчості, 6 місце – команда учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів.

Окремо шашкісти змагались у особистій першості. Для цього вони були розподілені на групи, що змагались на 1-3 дошках. Перше місце на 1 дошці виборов Іван Солоненко (команда викладачів Будинку дитячої творчості), 1 місце  на 2 дошці –  Дмитро Савчук (команда викладачів Будинку дитячої творчості), 1 місце на 3 дошці – Наталія Вітюк (команда педагогічного колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів).

Заступник селищного голови Микола Янковий подякував керівнику шахово-шашкового гуртка Солоненку Івану Дмитровичу за змістовну організацію цих змагань, усім учасникам за активну участь у шашковому  турнірі та вручив командам-переможцям і членам цих команд  грамоти й дипломи селищної ради. Усі учасники змагань отримали грошове заохочення.